Camel Active

30%
  • 43
Кросівки сірі 400100-5A1040
Camel Active
Кросівки сірі 400100-5A1040
2 599 грн 3 749 грн
Добавить в корзину
51%
  • 41
  • 44
Кросівки коричневі 400110-5A1132
Camel Active
Кросівки коричневі 400110-5A1132
1 999 грн 4 099 грн
Добавить в корзину
Великою популярністю в багатьох країнах Європи користується продукція компанії Кемал Актив. Німецький бренд Camel Active спеціалізується на розробці і виробництві взуття недорого цінового сегменту. Вся продукція компанії розрахована на активних людей, які люблять подорожувати і завжди рухаються вперед.
Відносно історії зародження бренду, то все почалося в 70-х роках минулого століття з сигаретної компанії Camel. На той час компанія виступала головним спонсором міжнародного ралі і паралельно випускала одяг для гонщиків. Кардинальні зміни відбулися на початку нового століття, коли один з підрозділів компанії було продано. З цього моменту почалася нова ера з виробництва одягу і взуття, яка триває і донині.

Асортимент продукції бренду Camel Active

Сьогодні Кема Актив своєму клієнтові пропонує великий асортимент продукції: зимовий і літній одяг, куртки і пуховики, повсякденний одяг, сумки, різні аксесуари і звичайно ж взуття. Інтерес представляють собою кросівки. Вони стильні, яскраві, комфортні, легкі в ходьбі.
Головні відмінності всієї продукції бренду Кема Актив - це:
  • модерний стиль, який завжди відповідає модним тенденціям;
  • хороша зносостійкість;
  • різноманітність фактур і кольорів;
  • максимальний комфорт, практичність;
  • бюджетні ціни.
До того ж, фірма Кемал Актив креативно підходить до реклами своєї продукції. Кожен рекламний ролик - це яскрава, цікава подорож по світу. Нова колекція - нова країна. Такий підхід до просування продукції - це ще одна з причин успіху.

Де вибрати взуття Camel Active

Якщо зацікавив виробник Camel Active, тоді Вам варто заглянути в інтернет-магазин Hadi. Тут Ви знайдете найкраще взуття за найдемократичнішими цінами на будь-який смак і стиль. Переконатися в цьому можете самостійно. Взуття представлене ​​у великому асортименті: для вечірніх прогулянок або для походу в клуб, для туризму або повсякденного носіння. Купуйте стильне, молодіжне взуття бренду Camel Active і отримуйте максимальний комфорт в кожному кроці.
Зворотній дзвінок