Termit (Терміт)

80%
Кеди PRIMITIVO W Women\'s sneakers
Termit
Кеди PRIMITIVO W Women\'s sneakers
199 грн 999 грн
Продано
65%
Кеди MARS LOW Kid's sneakers
Termit
Кеди MARS LOW Kid's sneakers
549 грн 1 599 грн
Продано
30%
Черевики BOMBOOT B
Termit
Черевики BOMBOOT B
1 399 грн 1 999 грн
Продано

У 1997 році на ринку взуття і одягу з'явилася компанія Termit. Засновником став російський представник «Спортмастер». У будь-який час року варто вибиратися на природу і подарувати собі можливість злитися з природою. Одягаючи взуття Терміт, гарантований продуктивний відпочинок. Товари 100% якості за доступною ціною.

Ідея створення Termit (Терміт)

Метою створення бренду було виробництво одягу та взуття з інноваційних матеріалів, які створять прорив в спортивному обмундируванні. Бренд відомий в світі і користується попитом у цінителів активного способу життя, спортсменів.

Початковою і постійною орієнтацією для компанії є молодіжна публіка. Хлопці та дівчата не терплять спокою. Завдяки Терміт молодь зможе відчувати себе впевнено в будь-яких ситуаціях і погодних умовах.

Розвиток фірми Termit

Для того, щоб компанія стала відомою і багато хто став віддавати перевагу і вибирати Termit, проводяться роботи по її вдосконаленню. Незважаючи на те, що Терміт є російською компанією процес розробки і виготовлення довіряється американцям. Любителями спорту та активного способу життя вибирається Termit взуття.

У взутті можна прогулюватися тривалий час в межах міста. Легкість Терміт дарує комфорт при носінні і ноги не втомлюються під час походів. Однак легкість не означає погано. Незалежно від того, що взуття легке, воно комфортне і зручне для походів на природу. При відпочинку на природі ноги менше втомлюються і залишаються сухими протягом походу.

Молодь в захваті від універсальності Termit. Вони експериментують і носять кросівки, кеди і сліпони поєднуючи зі стилями одягу.

В Hadi представлені кращі моделі

Інтернет-магазин працює з відомими брендами. І Termit також пропонується до продажу. Тільки високоякісне взуття, яке підходить для занять спортом, прогулянок на природі і в межах міських вулиць.

Поповнюємо асортимент, пропонуємо актуальні і практичні моделі. На сайті представлений максимальний асортимент Терміт.

Чому варто вибрати інтернет-магазин Hadi

В першу чергу радує зручність сайту, ним можна користуватися з будь-якого пристрою. Маючи інтернет, можна зробити замовлення з комп'ютера і з мобільного телефону, планшета. На ньому можна зібрати кошик і оформити покупку. Замовлення можна робити 24/7.

До кожного покупця індивідуальний підхід. Професійні та знаючі справу менеджери допоможуть зробити вибір і підкажуть все про Терміт. Існує система знижок і проводяться акції. Доставка здійснюється на території України. Після покупки продукції Termit є 14 днів для можливості повернення, для цього потрібно дотримуватися умови (чек, та не ношений вигляд).

Зворотній дзвінок