Опис
Salewa PUEZ 2 MID PTX W — це універсальні трекінгові черевики, створені як для довгих гірських маршрутів, так і для комфортних щоденних прогулянок. Вони поєднують сучасний дизайн із плавною роботою підошви, а верх з міцного ripstop поліестеру посилений захисним носком, гумовою окантовкою та додатковими TPU-елементами для кращої витривалості. Мембрана PowerTex з екологічним покриттям без PFC надійно захищає від вологи та підтримує оптимальний комфорт під час руху. Всередині використовуються устілка CFF із переробленої сітки та додаткова коригуюча устілка з переробленої гуми й EVA, що дозволяє адаптувати посадку під форму стопи.
Подвійна проміжна підошва з EVA разом із м’якою амортизацією в зоні п’яти забезпечує стійкість і пом’якшення ударів, а спеціальна трекінгова форма колодки підтримує стопу на тривалих маршрутах. Всю конструкцію доповнює інноваційна пластина Edging Plate 2 — термопластичний елемент вздовж довжини черевика, що зберігає баланс між гнучкістю та контролем, роблячи крок більш впевненим на різних типах рельєфу.
Підошва Pomoca Alpine Trekker відповідає за надійне зчеплення навіть на складних ділянках. 3F System із Kevlar шнурками стабілізує середню частину стопи й забезпечує підтримку гомілки, тоді як гірська шнурівка, що простягається майже до самого носка, дає можливість максимально точно налаштувати посадку. Модель створена відповідно до стандартів Salewa Committed, акцентуючи увагу на екологічності та підвищеній довговічності, що робить ці черевики надійним вибором для різних видів активностей і походів.