Huari (Хуарі)

 • 43
 • 44
Бутси RECOLETI TF
Huari
Бутси RECOLETI TF
1 799 грн
Добавить в корзину
68%
 • 29
 • 30
Буци JAY-JAY JR AG
Huari
Буци JAY-JAY JR AG
499 грн 1 579 грн
Добавить в корзину
66%
 • 45
Бутси JAY-JAY AG
Huari
Бутси JAY-JAY AG
599 грн 1 799 грн
Добавить в корзину
66%
 • 40
Бутси JAY-JAY TEEN AG
Huari
Бутси JAY-JAY TEEN AG
599 грн 1 799 грн
Добавить в корзину
73%
 • 28
 • 29
 • 30
Буци DANI JR AG
Huari
Буци DANI JR AG
299 грн 1 149 грн
Добавить в корзину
33%
Бутси RECOLETI TEEN TF
Huari
Бутси RECOLETI TEEN TF
999 грн 1 499 грн
Продано
63%
Бутси BOBBY FG
Huari
Бутси BOBBY FG
499 грн 1 349 грн
Продано
52%
Бутси PATRICK TEEN FG
Huari
Бутси PATRICK TEEN FG
599 грн 1 249 грн
Продано

Huari є спортивним брендом польського походження, який активно розвивається на ринку і спеціалізується на випуску фірмового взуття. Він відповідає передовим стандартам якості і дозволяє реалізувати потреби як професійних спортсменів, так і любителів активного відпочинку. Товари Хуарі відрізняються надійністю і наявністю сучасного дизайну. Співвідношення ціни та якості робить продукцію затребуваною на ринку. Ця особливість привела до популяризації компанії на ринку. Вона постійно розробляє технології і і використовує запатентовану сировину, наприклад, натуральну шкіру, поліестер і парусину. Сучасне Huari взуття відрізняється якістю пошиття, має широку розмірну лінійку. Товари популярні в Європі, США і Китаї.

Особливості взуття Huari (Хуарі)

Лінійка продукції враховує потреби користувачів. Так, в лінійку увійшли універсальні моделі спортивного взуття, кросівки, кеди, черевики для зимових активних ігор. Професійна лінійка спортивних товарів орієнтована на досвідчених спортсменів, які цінують зносостійкість, універсальність і можливість тривалого носіння в сиру погоду. До того ж, застосування спеціальних дихаючих вставок дозволяє забезпечувати додаткові показники повітропроникності. Бренд Huari зумів застосувати інноваційні напрацювання при створенні підошви. Так, її відмінною рисою стали підвищена амортизація для комфортної ходьби. У деяких моделях використана поліуретанова піна. Вона полегшує процес ходьби і дозволяє контролювати рівномірний розподіл навантажень на стопу. В результаті власник може з легкістю експлуатувати вироби в будь-яку погоду і використовувати Хуарі взуття для бігу, активної ходьби або пересування по місту.

Бренд Huari активно враховує потреби різних категорій клієнтів, щоб максимально реалізувати їх запити, однак в зимовий час стопа потребує особливого захисту. Застосування утеплених матеріалів дозволяє уникнути промерзання стопи і сприятливо позначається на комфорті власника взуття. Він зможе відчувати тепло без дискомфорту (натирання, ковзання, підвищена вологість). Холодне повітря проникає в пористі вставки і зігрівається під дією унікальної структури. Доповнити переваги продукції Huari покликана фірмова шнурівка, завдяки якій стопа фіксується в обраному положенні і не підлягає коливанням або деформації.

Відмінні риси спортивного взуття Huari:

 • велика лінійка продукції реалізує потреби клієнтів;
 • запатентована технологія пошиття виключає можливість браку;
 • великий вибір кольорів і форм для кросівок Хуарі;
 • висока якість Huari досягається за рахунок застосування інноваційних напрацювань в сфері випуску продукції;
 • розумний ціновий діапазон підходить всім категоріям користувачів.

Як вибрати товари з доставкою

Свіжі напрацювання бренду доступні споживачам в каталозі інтернет-магазину. Він реалізує взуття Хуарі з доставкою по Києву, Дніпру і Одесі..., пропонує розумну цінову політику без націнок. Консультанти магазину пропонують детальні консультації з питань підбору та придбання продукції, раді запропонувати вироби з фірмовими логотипами і ортопедичні моделі спортивного взуття Huari.

Зворотній дзвінок