Kappa (Каппа)

31% SALE 10%
  • 42
Кросівки TRECENTO M
Kappa
Кросівки TRECENTO M
1349 2 199 грн
Добавить в корзину
50%
Кеди SELECT
Kappa
Кеди SELECT
999 грн 1 999 грн
Продано
40%
Кросівки VELOC
Kappa
Кросівки VELOC
1 199 грн 1 999 грн
Продано
40%
Кросівки VELOC
Kappa
Кросівки VELOC
1 199 грн 1 999 грн
Продано
50%
Кросівки AUTHENTI RUN
Kappa
Кросівки AUTHENTI RUN
1 299 грн 2 599 грн
Продано
55%
Кросівки NEOCLASSIC 3.0 HB W Women's sport shoes
Kappa
Кросівки NEOCLASSIC 3.0 HB W Women's sport shoes
899 грн 1 999 грн
Продано

Відомий італійський бренд спортивної екіпіровки Kappa був заснований в 1916 році Амбаро Вітале в Турині. Спочатку компанія була створена для виготовлення шкарпеток і мала назву Calzificio Torinese. Фірма стала визнаним постачальником до 1950-х років. Виробник хотів додати товарам Каппа авторитетності і почав їх маркувати німецьким словом Kontrollen або буквою «K». У період текстильної кризи в 1960-х роках, було вирішено розширити асортимент і запустити модельний ряд чоловічого та жіночого одягу.

Так з'явився бренд Robe di Kappa, згодом Каппа. У 1969 році, під час зйомок моделей купальних костюмів, був зроблений кадр чоловіки і жінки сидять спинами один до одного. Кадр так сподобався, що згодом став логотипом, і символізує рівноправність між чоловіками і жінками в спортивній сфері. Небувалих успіхів виробник досягає в 1970-х роках завдяки рекламі Олів'єро Тоскані. Далі Каппа стала першою брендовою маркою в Італії, яка спонсорувала футбольну команду. Партнерство з Ювентусом вивело компанію на міжнародний рівень. Kappa стала спонсором відомих іспанських футбольних команд, що закріпило успіх на світовому ринку.

Серед основних і популярних напрямків бренду є взуття.

Переваги модельного ряду Kappa (Каппа)

Спортивне взуття компанії має такі переваги:

  1. Продукція з якісних матеріалів, догляд за якою, не вимагає зусиль.
  2. Має привабливий зовнішній вигляд і різноманітну колірну гамму.
  3. Кросівки Kappa володіють гіпоалергенними властивостями.
  4. Використання стійкого барвника фірми, дозволяє кедам або черевикам, не линяти, не змінювати колір при пранні.
  5. Прийнятні ціни дозволяють купити взуття Каппа для будь-якої статі.
  6. Є відгуки від відомих футбольних команд, які протягом багатьох років користуються продукцією.

Задумалися де придбати взування Kappa?

Kappa в інтернет-магазині взуття Hadi

Якщо зацікавила продукція, то в інтернет-магазині Hadi, представлений каталог з усіма розмірами зимового та літнього Kappa взуття. Детальніше можете ознайомитися на сайті https://hadi.com.ua/ зі зручним фільтром. Наш магазин надасть розмірну сітку в зручній таблиці, по якій легко можете вибрати і замовити свій розмір крос або черевик за доступною ціною.

www.hadi.com.ua - офіційний сайт в Україні, де можете придбати онлайн з відмінною якістю як дитяче, так і доросле взуття. Регулярно з'являються новинки за категоріями, проводяться розпродажі та знижки. При оформленні замовлення обов'язково вказуйте місто - Київ, Харків, Одеса або будь-яке інше. З магазином Хаді якісне взуття доступне кожному.

Все ще наважуєтеся на якісне взуття? Kappa з Вами на роки.

Купуючи в Україні або Києві взуття як зимове, так і літнє, можете не хвилюватися за його якість і довгостроковість. Основна мета компанії Каппа - залучення людей до здорового і спортивного способу життя. Розроблена навіть лінійка для туризму. Тому можете купити біле трекингове взуття, воно збереже комфорт ногам, і первинний вигляд в походах довгий час. Можете ознайомитися з відгуками відомих спортсменів, які не тільки рекламують бренд Kappa, а й користуються продукцією в повсякденному житті.

Зворотній дзвінок
-10% SALE