Що робити, аби футзалки не були слизькими?

Основна вимога до взуття, призначеного для спортивних ігор - безпека. Виробники спеціалізованої взуттєвої продукції враховують особливості конкретного виду активності і створюють модель таким чином, щоб вона оптимально відповідала необхідним стандартам.
Брендові кросівки, кеди і бутси від виробників з хорошою репутацією ідеально підходять для своєї мети за якістю підошви, формою корпусу і фактурі. Продукція невідомого виробника може мати недоліки і суттєво знижувати ефективність від тренувань, наприклад ковзати. Така проблема часто спостерігається з футзалками - взуттям, призначеним для занять міні-футболом.

Щоб футзалки не ковзали: підручні засоби

Навіть при покупці оригінальної моделі від відомого бренду через кілька занять можна виявити, що футзалки ковзають. Причиною цього може бути якість покриття підлоги спортивного залу.
Швидко позбутися проблеми допоможуть засоби, що поширені в побуті і часто знаходяться під рукою:
  1. Медичний пластир.
  2. Клей з піском.
  3. Наждачний папір.
  4. Газована вода.
  5. Шурупи.
  6. Медичний пластир.
Щоб футзалки не ковзали, можна використовувати звичайний медичний пластир, який присутній в будь-який аптечці. Найбільш придатний виріб в рулончиках. Перед заняттями в залі зі слизькою поверхнею, потрібно нарізати матеріал на маленькі шматочки і покрити ними всю зону підошви.
На жаль, такий метод недовговічний, адже відкріплювати залишки засобу і наносити новий пластир доведеться перед кожним тренуванням. Одиничне використання призводить «захист» в непридатність. Однак це швидкий і дієвий варіант домогтися того, щоб гра пройшла без ускладнень.


Клей і пісок

Непоганою альтернативою пластиру може послужити клей. Щоб футзалки перестали ковзати, необхідно нанести канцелярський клей на підошву і поставити виріб на пісок. Після того, як піщинки налипнуть на поверхню, футзалки слід поставити підошвою вгору на добу.
На відміну від першого методу, варіант з клеєм більш довговічний, однак і почати підготовку слід заздалегідь, напередодні важливого матчу. Якщо не витримати добовий інтервал, наслідки можуть бути неприємними.

Наждачний папір

Перед застосуванням даної методики, слід оцінити, наскільки важливий конкретний матч, і на скільки не шкода взуття. Знежирити підошву і натерти її наждаковим засобом досить легко. Однак неодноразове повторення процедури швидко приведе виріб в непридатність.

Газований засіб

Короткочасний ефект дає підручний засіб - напій «Coca-Cola». Перед грою треба натерти підошву «шипучкой» і футзалки перестануть ковзати на деякий час.

Протектор з шурупів

Нехитрий проектор для слизької підошви можна спорудити з шурупів. Перед використанням методу слід уважно оглянути модель. Якщо підошва тонка - шурупи можуть її серйозно пошкодити.

Професійний метод

Всі домашні методи застосовуються при відсутності можливості скористатися професійною допомогою. Краще показати слизькі футзалки майстру і пояснити проблему. Професіонал додасть спеціальні накладки - така конструкція дозволить тренуватися ефективно і безпечно.

Де вибрати футзалки, які не ковзають

Всі підсобні засоби надають тимчасовий ефект. Кращий варіант - купити таке взуття, що не буде ковзати завдяки високим якостям моделі.
На сайті інтернет-магазину Хаді можна подивитися спеціальне взуття для футболу від світових брендів. У каталозі магазина доступні фото, опис і інформація про товар. Тут присутнє тільки оригінальне взуття; придбати яке можна недорого зі швидкою доставкою. Купуючи футзалки тут, Ви можете бути впевненими в якості продукції. Вони не будуть ковзати, і протягом тривалого терміну збережуть функціональність та візуальну естетику.