Що таке репліка бренду?

Чи замислювалися Ви, у чому відмінність слова «репліка» від звичайного «контрафакту»? Останнє викликає швидше негативні асоціації. Репліка ж несе зовсім інший сенс. Він не означає порушення закону у вигляді виробництва взуття чи одягу, схожих на оригінал бренду. У чому різниця? У яких випадках доречним є це позначення?


Початкове значення

Саме слово «репліка» має на увазі повторення твору мистецтва з урахуванням того, що відповідність оригіналу максимально наближена. У цьому сенсі копії предметів мистецтва та історії роблять для виставок, музеїв, галерей. Репліка творів мистецтва найчастіше виготовляється самим автором чи на майданчику його майстерні. Художники під час створення репліки можуть змінити масштаб, техніку виконання, композицію. І це не підробка.

Репліка бренду у світі моди

Провідні бренди та дизайнери диктують моду найвищого рівня. Якість їхнього взуття безпосередньо пов'язана з не менш високою вартістю таких речей. Попит на дизайн, натхненний модними показами на світових подіумах, надзвичайно високий. Відповіддю на цю затребуваність стають офіційні мережеві магазини та репліки бренду або відверті незаконні підробки.


Чим відрізняється репліка бренду від підробки

Слово «підробка» не є взаємозамінним із словом «репліка». Між цими поняттями є певна різниця. Копія товару не має нічого спільного з контрафактною, нелегальною продукцією, маркованою зареєстрованим товарним знаком відомих виробників.
Основні відмінності репліки від підробки:
  1. Репліка – це перероблені моделі бренду, які були популярними у минулому. Вони легальні та виробляються відомими компаніями.
  2. Контрафактні товари – це вироби нижчої якості, які імітують оригінал бренду, але однозначно поступаються йому за своїми матеріалами та виконанням.
Не можна не помітити, що найбільша кількість контрафакту провадиться в азіатських країнах, де створення підробок відомих брендів є звичайною практикою.

На що варто звернути увагу

При виборі виробів бренду слід уважно оглянути виріб. Ваш інтерес має зосередитися на таких показниках:
  • якість матеріалу;
  • акуратність пошиття;
  • наявність логотипу бренду;
  • якість фурнітури, її функціональність;
  • відповідність розміру заявленому;
  • чіткість ліній, їхня симетричність;
  • відсутність різкого неприємного запаху;
  • правильність написання назви марки.
Ще один спосіб відрізнити копію від підробки – це ціна. Якщо вона занадто відрізняється від ціни оригіналу, то це вже є приводом для сумнівів.
Щоб не помилитися з покупкою, варто довіряти перевіреним торговим майданчикам. Інтернет-магазин Hadi на своєму сайті надає детальну інформацію про товар. Тут можна знайти опис моделей, їх технічні характеристики та параметри. Всі подробиці, що цікавлять, можна уточнити у консультантів магазину.