Як почистити замшеве взуття
Естетика і візуальне благородство виробів із замші незаперечні. В інтернет-магазині Хаді доступна оригінальна продукція від світових виробників: замшеві черевики та чоботи від KEEN, Converse, Merrell. Зупинити свій вибір на взутті з замші іноді заважає непрактичність матеріалу. Моделі з елегантними «ворсинками» менш стійкі до вологості, а в разі забруднень вимагають догляду.
Насправді, дотримуючись декількох рекомендацій, можна із задоволенням носити взуття із замші, і зберегти зовнішню бездоганність на довгий термін.
Рекомендації з чищення замшевих виробів
Є кілька способів по догляду за делікатним матеріалом. Застосування будь-якого варіанту вимагає дотримання деяких правил:
Перш ніж приступити до чищення, черевики або чоботи необхідно висушити делікатними методами (адсорбент, спеціальний пристрій для сушки).
Використовуйте двосторонню щітку з жорсткою щетиною і гумовими ворсинками.
Використовуйте хімікати, призначені для чищення замшевих виробів. Креми, воски та губки, призначені для догляду за виробами з інших матеріалів, не підходять для благородної замші.
Спеціальні засоби для чищення замшевого взуття
На прилавках магазинів можна зустріти кілька видів засобів, які дозволяють легко і безпечно почистити чоботи або черевики з замші:
Спрей з водовідштовхувальним ефектом. Засіб не тільки допомагає ефективно видалити забруднення, але й забезпечує захист від вологи.
Кольоровий аерозоль. Аерозоль з ефектом фарбування забезпечує м'яке очищення і «оновлення» виробів. Поверхня замшевого взуття стане яскравішою.
Дезодорант. Засіб з ефектом, що дезодорує делікатно знімає забруднення з ворсистої поверхні взуття та усуває неприємні запахи.
Хімчистка
Сильні забруднення не слід знімати самостійно. Застосування фізичних зусиль і використання більшої кількості хімічних засобів можуть нашкодити виробу. У деяких випадках краще звернутися до послуг спеціалізованої організації.
Народні засоби
Сучасна промисловість пропонує безпечні ефективні засоби по догляду за замшевим взуттям. При їх відсутності можна використовувати народні способи:
Слабкий розчин оцту. Метод слід застосовувати обережно, з дотриманням дозування. Десятивідсотковий розчин потрібно розбавити водою, намочити отриманим складом тряпочку і м'яко зняти бруд з виробу.
Крохмаль. Спосіб підходить не для всіх типів забруднень. Масну пляму можна видалити крохмалем, посипавши їм зону, що вимагає уваги.
Ластик. Ситуацію може врятувати шкільна канцелярія - ластик! Потрібно потерти забруднену ділянку; в деяких випадках цього заходу виявиться достатньо.
Сподіваємося ми допомогли Вам порадами. Успіхів!